Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral

Belangrijkste voorzieningen

  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 1 bed

Locatie

    Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca van 55 m² biedt gemakkelijke toegang tot verschillende stadsattracties, zoals het Museo de Art Nouveau y Art Déco, gelegen op 5 minuten wandelen ervandaan. Het 1-slaapkamer appartement biedt privéparkeren tegen EUR 7 per dag in de buurt.

    Het appartement in Salamanca ligt amper 500 meter verwijderd van de Tuinen van Calixtus en Melibea en amper 550 meter van het Museo de Historia de la Automoción. De Kerk San Marcos ligt op een korte afstand van de 1-badkamer accommodatie. Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral biedt uitzicht op de stad en ligt binnen 8 minuten lopen van de Romaanse brug Salamanca.

    De accommodatie heeft een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een bidet.

    Dit appartement is uitgerust met een kitchenette voor degenen die zelf willen koken. Het appartement is op 2 km van Salamanca terinstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    Licentienummer370000573,ESFCTU000037009000342619000000000000000000000037/5732

    Kameropties bij Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca

    De accommodatie heeft een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een bidet.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Keuken foto Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Faciliteiten foto Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Bedden foto Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Buitenkant foto Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Buitenkant foto Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Buitenkant foto Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Buitenkant foto Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Buitenkant foto Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Buitenkant foto Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca Buitenkant foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral?
      Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral heeft een oppervlakte van 22 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Junto A La Universidad Y La Catedral Salamanca